top of page

Poznaj Nas

_MG_3151-1.jpg

Nasza Idea

To więcej niż tylko nauka 

Nazywam się Bianka i prowadzę dla Was Studio Interakcja. Odpowiadam na Wasze pytania oraz pomagam Klientom dobrać odpowiedni tok nauki dla najlepszych wyników a przede wszystkim spełnienia Waszych celów zawodowych.

 

Od ponad 10 lat uczę języka niemieckiego oraz języka hiszpańskiego na poziomach od A0 do C1, wykorzystując wiedzę nabytą jako handlowiec w niemieckich przedsiębiorstwach oraz Junior Sales Trainer oddziałów zagranicznych. Całym sercem oddana hiszpanii -  spędziłam tam parę lat mojego życia, ukończywszy dwujęzyczny program Bachiller pod patronatem Ministerstwa Edukacji, Kultury i Sportu Królestwa Hiszpanii.

 

Od wielu lat związana jestem też z przemysłem muzycznym, gdzie edukacja ukierunkowana na artykulację oraz fonetykę nauczyła mnie, jak efektywnie pracować głosem. Z chęcią pokażę Tobie/ Twojemu dziecku, jak skutecznie wykorzystać aparat mowy dla poprawnej emisji i szybkiej nauki akcentu. To będzie Twoja szkoła językowa. 

Bianka 

Fonetyka - emisja głosu - sales training - szkolenia

20221113164052__MG_8942.jpg

Nazywam się Dorota - jestem osobą dwujęzyczną, lektorką, slawistką i tłumaczką. Także podróżniczką, która po wielu latach wróciła do Polski. 

 

Uczę języka angielskiego na poziomach a0-c2 i języka czeskiego na poziomach a0-c1. Prowadzę zajęcia dla młodzieży oraz dorosłych, dostosowując program indywidualnie pod kątem potrzeb i predyspozycji Kursanta. Przekazuję moją pasję do historii /literatury Anglii, USA oraz Czech już od 20 lat. 

Lekcje ze mną to nie tylko gramatyka, ale i aktywne zastosowanie wiedzy w praktyce oraz spotkanie kulturowe, które pozwoli Tobie/ Twojemu dziecku odkryć prawdziwą radość z komunikacji. 

Poprowadzę dla Was również kursy branżowe oraz wykonam tłumaczenia symultaniczne. 

Dorota

Językoznawstwo - Dydaktyka - Tłumaczenia - Kursy branżowe 

20221113162900__MG_8881_edited.jpg

Nazywam się Dawid - nazywam się David i jestem lektorem języka czeskiego o ponad 13-letnim doświadczeniu zawodowym na terenie Czech i Polski. Jestem native  speakerem, ukończyłem  Szkołę Biznesu i Służb. Moją drogę rozwoju poświęciłem komunikacji i współpracy z Klientem w branżach technicznych.

 

Dzięki wiedzy z zakresu księgowości, managementu oraz marketingu doskonale wspieram Kursantów w przygotowaniu oraz negocjacjach kontraktów w języku czeskim. Lekcje ze mną zorientowane są na konwersacje oraz język specyfikacji technicznej. Prywatnie jestem zauroczony polską przyrodą oraz pełen pasji konstruktorskich. Z chęcią porozmawiam z Wami po czesku o budowie i mechanice maszyn czy renowacji mebli.

Dawid

Management - Marketing - Język techniczny i specjalistyczny

vdvd.jpg
bottom of page