top of page

Poznaj Nas

Nazywam się Bianka i jestem lektorką z ponad 10-letnim doświadczeniem. 

 

Uczę języka Niemieckiego oraz języka Hiszpańskiego na poziomach od A0 do C1, wykorzystując wiedzę nabytą jako handlowiec w Niemieckich przedsiębiorstwach oraz Junior Sales Trainer oddziałów zagranicznych. Całym sercem oddana Hiszpanii -  spędziłam tam parę lat mojego życia, ukończywszy dwujęzyczny program Bachiller pod patronatem Ministerstwa Edukacji, Kultury i Sportu Królestwa Hiszpanii.

 

Od wielu lat związana jestem też z przemysłem muzycznym, gdzie edukacja ukierunkowana na artykulację oraz fonetykę nauczyła mnie, jak efektywnie pracować głosem. Z chęcią pokażę Tobie/ Twojemu dziecku, jak skutecznie wykorzystać aparat mowy dla poprawnej emisji i szybkiej nauki akcentu. To będzie Twoja szkoła językowa. 

Nasza Idea

To więcej niż tylko nauka 

Bianka 

Fonetyka - emisja głosu - sales training - szkolenia

20221113164052__MG_8942.jpg

Nazywam się Dominik - ucząc niemieckiego na poziomach A0-C2 uwrażliwiam nie tylko na bogactwo kultury niemieckiej, świata mediów i publicystyki, lecz również stosuję autorską metodologię. W spójny sposób przekazuję uczniom techniki skutecznej nauki i efektywnej komunikacji .

 

Wychodzę z założenia, że komunikacja rozpoczyna się od języka ojczystego - to dialog oraz formułowanie myśli stoi u mnie na pierwszym planie. Dorastałem i wychowałem się w Niedersachsen, w Dolnej Saksonii. Jestem filologiem , germanistą i tłumaczem. Ukończyłem Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu tytułem magistra ze specjalizacją tłumaczeniową.

 

Miałem okazję współtworzyć projekty z Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, Zamkiem w Trebnitz i Urzędem Marszałkowskim w Poznaniu przy współpracy między Wielkopolską a Brandenburgią i polsko-niemieckich warsztatach w tematyce dyplomatycznej. Z chęcią prowadzę spotkania i moderacje dla publiczności w konwencji dziennikarskiej (posiadam na swoim koncie praktyki telewizyjne oraz realizację projektów w warszawskich teatrach). W moich wywiadach z aktorami łączę pokolenia tematem sztuki, filmu i teatru.

Dominik

Filolog germanista - tłumacz publicysta

20221113162900__MG_8881_edited.png
bottom of page