top of page

Nasza Oferta

W czym możemy Ci pomóc?

KSZTAŁCENIE LINGWISTYCZNE  

Studio Interakcja to inicjatywa łącząca edukację językową i wszechstronny rozwój, ukierunkowany indywidualnie pod kątem każdego Klienta. 

 

Uczymy języków obcych, bazując nie tylko na wiedzy w zakresie gramatyki i słownictwa, lecz także wszechstronnych i praktycznych kompetencjach zawodowych. Pozwala to na zastosowanie opanowanego materiału bezpośrednio w sektorze pracy czy podczas realizacji projektów.

 

Profilując lekcje pod tematy dziennikarskie, biznesowe lub handlowe, pozwalamy wcielić w życie Wasze plany związane z rozwojem osobistym. Studio SÍ przygotowuje na wielowymiarową INTERAKCJĘ z otaczającym światem.

JAKOŚĆ PONAD ILOŚĆ

Liczbę godzin zajęć oraz czas ich trwania dobieramy osobiście dla spersonalizowanego planu nauki. Każdy traktowany jest indywidualnie. 

 

Z nami polepszysz Twój akcent, zbudujesz podstawy komunikacji a także wzbogacisz wiedzę na temat Kultury obcego kraju. Skupimy się na tym, czego potrzebujesz.

TŁUMACZENIA I MODERACJA

Wykonujemy także tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne oraz pisemne i nagrania lektorskie.

Moderujemy dla Klienta spotkania biznesowe/ kulturalne w języku obcym.

KURSY

Rozpoczynamy naukę od odpowiedniego poziomu i wspólnie określamy cel dla Twojego Kursu. Planujemy zajęcia, ich częstotliwość oraz materiał tak, aby plan został przez Ciebie osiągnięty w wybranym terminie.

Ucz się dla siebie - my tylko pokażemy Ci , jak!

Ucz się INTER/Aktywnie, INTER/DYSCYPLINArnie INTER/TEKSTualnie 

bottom of page